Zapraszamy na Zjazd Absolwentów - ankieta

Zjazd Absolwentów z okazji 70-lecia Uczelni
Stowarzyszenie Absolwentów WSH, WSE, AE i UE  serdecznie zaprasza Absolwentów naszej uczelni do uczestnictwa  w jubileuszowym  Zjeździe zaplanowanym na dzień 22 września 2017 r. (w piątek).
Część oficjalna odbędzie się na terenie kampusu naszego uniwersytetu o godz.13:00
Uroczysty bankiet  w Hotelu Ibis  Styles  we Wrocławiu, pl. Konstytucji 3 Maja 3 – od  godz.19:00
Szczegółowe informacje w pliku

Badania losów absolwentów
Zapraszamy także do uczestnictwa w jubileuszowym badaniu losów zawodowych absolwentów naszej Uczelni. Podobne badanie zostało przeprowadzone w 2007 roku przez pracowników Katedry Zarządzania Produkcją i Pracą w ramach obchodów 60-lecia Uczelni. Tegoroczne badanie zrealizują pracownicy tej Katedry i Biura Karier.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety w formie elektronicznej . Raport z badania zostanie zaprezentowany na Zjeździe Absolwentów.