Summer School on Data Science 2017 zakończona sukcesem

Już po raz szósty gościliśmy uczestników międzynarodowej szkoły letniej "Summer School on Data Science". Na początku września organizowane są szkoły letnie w obszarze problematyki technologii i systemów informacyjnych. W tegorocznej edycji udział wzięło 40 studentów z 14 krajów takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Szwajcaria, Norwegia, Włochy i Izrael.
W opinii uczestników tegorocznej edycji, szkoła letnia pod każdym względem była udana. Ciekawa problematyka, prowadzona przez międzynarodowy zespół wykładowców, stwarzała podstawy do poznania konceptualnych i technologicznych podstaw Data Science. Uczestnicy podkreślali zarówno profesjonalne przygotowanie zajęć, jak również zaproponowaną im bogatą ofertę spędzenia wolnego czasu (studenci zwiedzali Wrocław, a także Kraków i Wieliczkę). Wielu z tegorocznych studentów przyjechało do nas z rekomendacji uczestników poprzednich edycji. Wierzymy, że w przyszłym roku będzie podobnie.

Projekt IT Summer School został zainicjowany już 6 lat temu w Katerze Systemów Informacyjnych przez prof. Bogdana Franczyka i prof. Leszka Maciaszka, a nad całością przedsięwzięcia czuwał dr Ryszard Zygała.
kilka zdjęć w galerii