Nowa edycja Studenckiego Programu Stypendialnego

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza do udziału w nowej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego.
Miasto Wrocław wspiera młode i zdolne Wrocławianki i młodych i zdolnych Wrocławian w rozwijaniu pasji i talentów! Jeśli jesteś laureatem olimpiady przedmiotowej, wyjeżdżasz aby studiować na zagranicznej uczelni lub jesteś doktorantem wyróżniającym się wybitnymi osiągnięciami naukowymi - zgłoś się po stypendium!
Czym jest SPS?
Studencki Program Stypendialny realizowany jest we Wrocławiu już od kilku lat z inicjatywy Prezydenta Miasta Wrocławia, Pana Rafała Dutkiewicza. O stypendium finansowane ze środków Gminy Wrocław w II edycji stypendialnej mogą ubiegać się laureaci olimpiad przedmiotowych i konkursów oraz studenci wyjeżdżający za granicę w roku akademickim 2017/2018 w semestrze letnim.
Chcesz aplikować do programu? Oto szczegóły:
Dla kogo? Kiedy? Ile? Jak?
Zgłoś się (internetowy formularz zgłoszeniowy):

plakat_sps_edycja_jesienna-page-001_1