Jesteśmy w gronie Orłów "Wprost"

26 września prof. Joanna Hołub-Iwan (dyrektor Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości i pracownik Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania) odebrała w imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego dyplom „Orła Tygodnika Wprost”, który uczelnia otrzymała w kategorii największy wzrost zysku netto. Dyplomy i statuetki „Orła”, przyznawane przez czasopismo „Wprost”, otrzymują firmy, samorządowcy, wybitne osobowości za szczególny wkład w rozwój gospodarki regionu oraz kraju. Nagradzane są projekty, działania, decyzje, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

ORŁY WPROST nawiązują do wyjątkowego wyróżnienia, które wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, otrzymał od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.