Nie Zmarnuj Szansy! - Rekrutacja NZS trwa

Nie Zmarnuj Szansy! – zobacz spot promujący rekrutację

Niezależne Zrzeszenie Studentów to organizacja studencka na skalę krajową, skupiająca swoich członków w 15 polskich miastach na 37 uczelniach wyższych. NZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest jednym z największych oddziałów uczelnianych, liczącym sobie ponad 100 aktywnych studentów.

Jako organizacja uczelniana zajmujemy się organizacją wydarzeń i projektów na terenie naszej Alma Mater. Tworzymy zarówno projekty krajowe (realizowane przez dużą część NZS-ów w całej Polsce), takie jak: Prawie Kino, Wampiriada czy Drogowskazy Kariery, jak i eventy stworzone od początku przez naszych członków. Wśród innych organizacji wyróżniamy się bogatym zróżnicowaniem naszej oferty. Obok charytatywnego wydarzenia Zwierzaki NZS, zapraszamy studentów i wrocławian na rozrywkowe NZS Games czy szkoleniowy GrafIT. Wspieramy Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego wkładem w organizację mini eventów na największe wydarzenie roku akademickiego - Ekonomalia. Jesteśmy odpowiedzialni za koncerty (Hip Hop Eko, UE Live), Aquanalia oraz Street Soccer.

Wspólnie robimy wszystko co w naszej mocy, aby zaktywizować społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego i udowodnić, że czas studiów nie musi być zawieszeniem pomiędzy szkołą a rozpoczęciem kariery zawodowej. Zachęcamy nowych studentów, powtarzając "Nie Zmarnuj Szansy" i pokazujemy im, że warto działać. Jeśli nie z nami, to w jednej z innych organizacji studenckiej. Cenimy sobie działalność non-profit i wierzymy, że w przyszłości znacznie ułatwi nam ona rozwój osobisty.

Poza obowiązkami i pracą w poszczególnych grupach projektowych jesteśmy zgraną paczką przyjaciół i zawsze znajdujemy czas, żeby lepiej się poznawać. Wyznajemy zasadę, że najlepiej działa się w rodzinnej atmosferze. Dlatego zawsze dbamy, aby w naszym gronie każdy czuł się komfortowo. Każdego dnia zbieramy wspomnienia z wspaniałymi ludźmi, tworząc interesujące rzeczy dla innych studentów, poświęcając swój czas i budując swoją przyszłość. Razem możemy więcej!

Jak do nas dołączyć? Przed Tobą 3 etapy rekrutacji:

Wszystkie etapy przebiegają w luźnej, bezstresowej atmosferze. Pamiętajcie, żeby dobrze się bawić! Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu.