Konferencja "Zrównoważony rozwój – przedsiębiorczość studencka – społecznie odpowiedzialna uczelnia"

Katedra Badań Marketingowych i Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we współpracy z organizacją Enactus UE Wrocław serdecznie zapraszają na I OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ pt."Zrównoważony rozwój – przedsiębiorczość studencka – społecznie odpowiedzialna uczelnia", która odbędzie się w dniu 30 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Celem konferencji jest prezentacja wyników badań, doświadczeń oraz dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju. Uczestnictwo w konferencji studentów i opiekunów kół naukowych, związanych z międzynarodową organizacją Enactus, jak też pracowników naukowych, przedstawicieli organizacji komercyjnych, pozarządowych oraz lokalnych władz samorządowych, stanie się okazją do międzysektorowej wymiany poglądów na temat możliwości, metod i narzędzi realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, a w szczególności roli, jaką mają do odegrania w tym procesie instytucje szkolnictwa wyższego.

Obszary tematyczne Konferencji