Doktorant Uniwersytetu w finale światowego konkursu

Z przyjemnością informujemy, że doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mgr Mariusz Maziarz, zakwalifikował się do ścisłego finału światowego konkursu na esej o etyce w finansach Ethics&Trust in Finance.
 Jego praca pt. To Demand Objectivity Is a Pipe Dream znalazła się w czołowej dziesiątce najwyżej ocenionych spośród 40 nadesłanych na konkurs.
Nagroda Ethics&Trust in Finance ma na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na korzyści płynące z etyki w finansach. Stanowi również zachętę do podnoszenia  jakości zarządzania bankowością, ubezpieczeniami i usługami finansowymi opartymi na zaufaniu i uczciwości. Rozpoczęty w 2006 r. ogólnoświatowy konkurs na innowacyjne pomysły w zakresie etyki i zaufania w finansach jest skierowany do młodych ludzi poniżej 35 roku życia, z całego świata. Pula nagród wynosi 20 tys. USD.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 18 stycznia 2018 r. w Banque de France w Paryżu.

Trzymamy kciuki za Mariusza, tym bardziej że jest dwukrotnym laureatem ogólnopolskiego konkursu na esej o etyce w finansach – więcej