Nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej w 2018 r.

Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego został ogłoszony nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2018 r. Celem tego naboru jest wyłonienie i wsparcie finansowe działań dotyczących:
Zadanie 1 - Organizacji konferencji, seminariów, spotkań naukowych, związanych z kształceniem studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych,
Zadanie 2 - Publikacji, wydawnictw naukowych (bezpłatne wydawnictwa książkowe i multimedialne związane z realizacją kształcenia studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych).

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są dolnośląskie szkoły wyższe. Przedsięwzięcie obejmuje zadania, których realizacja rozpoczyna się nie wcześniej niż 6 lutego 2018 roku i kończy nie później niż 31 grudnia 2018 r. Przy czym czas realizacji powinien obejmować okres przygotowania i przeprowadzenia zadania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego (http://www.umwd.dolnyslask.pl/edukacja-i-nauka/konkursy/artykul/nabor-wnioskow-na-realizacje-zadan-publicznych-w-zakresie-edukacji-publicznej-w-tym-szkolnictwa-2/) oraz w Uchwale Zarządu Województwa Dolnośląskiego nr 4717/V/17 (http://www.umwd.dolnyslask.pl/fileadmin/user_upload/_temp_/uchwala_nr_4717V17_ZWD_z_dnia_28_grudnia_2017_r.pdf  ).

Wnioski należy składać w terminie od dnia 02.01.2018 r. do dnia 19.01.2018 r. Natomiast pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zainteresowani wzięciem udziału w konkursie ogłoszonym przez UMWD i wsparciem Centrum Zarządzania Projektami (CZP) w kwestiach formalnych, mogą uzyskać informacje pod nr tel. +48 71 36 80 778 lub poprzez e-mail: katarzyna.jakubczyk@ue.wroc.pl . Ponadto CZP pomaga w zebraniu podpisów pod dokumentacją aplikacyjną - pod warunkiem że ostateczne wersje wniosków wpłyną do biura najpóźniej 16.01.2018