IX Charytatywny Bal Rektora

W styczniową noc z 27/28 uczestnicy kolejnej edycji rektorskiego balu bawili się przy akompaniamencie trójosobowego zespołu Grupa Muzyczna KRAMER, którego muzycy interesująco interpretowali utwory polskich i zagranicznych wykonawców. Tańczyli w latynoskich rytmach z solistami Torres Art Studio, smakowali wykwintne potrawy przygotowane pod opieką dyrektora ds. imprez Kingi Kasperskiej reprezentującej firmę cateringową Nelson Józef Nawrot.
IX Charytatywny Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu połączył radość wspólnej zabawy z troską o potrzebę pomagania. Tradycją balów są bowiem aukcje dzieł sztuki, a dochód z nich jest przeznaczany dla osób potrzebujących wsparcia dla rehabilitacji czy leczenia. W tym roku pomoc finansowa trafi do byłego pracownika naszego Uniwersytetu zmagającego się z chorobą stwardnienie rozsiane.

Gospodarz balu rektor prof. Andrzej Kaleta zapraszając: rektorów, absolwentów, przedstawicieli biznesu, pracowników, studentów i sympatyków uczelni do wspólnej zabawy, podkreślał znaczenie tych corocznych karnawałowych spotkań i ich efekt integracyjny.
Uśmiech na twarzach, radość wspólnej zabawy i satysfakcja z efektów aukcji połączyła uczestników tego pełnego wrażeń wydarzenia.

Koordynatorami organizacji balu są już od 9 lat: Halina Piskorz i Leszek Długołęcki.

Kilka zdjęć w galerii poniżej

Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 2018 from Piotr Karolczak