Zebraliśmy blisko 14 tys. PLN w kweście na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Szanowni Państwo

Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie funkcjonowania Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Miło nam poinformować, że podczas kwesty przeprowadzonej wśród Pracowników i Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w dniach 15.03 oraz 17.03. 2018 r. zebrano 13 435,40 zł i 55 EUR. W załączniku znajduje się protokół potwierdzający zebraną kwotę, sporządzony przez Fundację Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci w dniu 23.03.2018 r.

W imieniu Dzieci z Wrocławskiego Hospicjum jeszcze raz Państwu serdecznie dziękujemy.