Współpraca z Tarnopolskim Państwowym Uniwersytetem Technicznym

Od 23 do 27 kwietnia br. prof. Anetta Zielińska z Katedry Logistyki na Wydziale ZIF gościła na Tarnopolskim Państwowym Uniwersytecie Technicznym im. Ivana Puluja w ramach programu mobilności akademickiej Erasmus +
Podczas pobytu na uniwersytecie, profesor A. Zielińska wygłosiła cykl wykładów dla studentów Wydziału Ekonomii i Zarządzania:
Nasze uczelnie współpracują ze sobą  od wielu lat w ramach programu Erasmus+. W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny odwiedziła trójka profesorów z ukraińskiego uniwersytetu. Odbyli szereg spotkań z kierownictwem uczelni oraz pracownikami Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, podczas których omawiano m.in. możliwość uruchomienia programu podwójnych dyplomów.
Zobacz stronę partnerskiej uczelni http://tntu.edu.ua

uk1uk2
Prof. Anetta Zielińska po środku