Nasze przedsiębiorcze studentki

24 maja odbył się DEMO DAY projektu FUTUREPRENEURS realizowanego przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz litewski Sunrise Valley Science and Technology Park. “Futurepreneurs” jest 3-miesięcznym programem pre-akceleracyjnym dla zespołów projektowych, pracujących na zadanym przez przedstawicieli biznesu i przemysłu business case.
Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w ramach prowadzonego przez pracowników: dr hab. Joannę Hołub-Iwan, dr Joannę Mróz oraz mgra Krystiana Olka z Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania przedmiotu "Przedsiębiorczość w biznesie" opracowywali rozwiązania dla zadanych przez sferę biznesu rzeczywistych problemach występujących w korporacjach wrocławskich. Zespół "Take bike" w składzie: Klaudia Kozakowska, Karolina Kurdek, Martyna Grzelak oraz Magdalena Lekarczyk zdobył 3. miejsce. Zaproponowany przez zespół projekt aplikacji mobilnej, która ma na celu aktywizację fizyczną osób pracujących w korporacjach wrocławskich, spotkał się z uznaniem jury i przeszedł pozytywną ocenę jako projekt biznesowy. Warto podkreślić fakt, iż projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach programu "Erasmus+".

future1
Źródło: fanpage facebook Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Na zdjęciu od lewej Martyna Grzelak i Karolina Kurdek

future2
Źródło: fanpage facebook Wrocławskiego Parku Przemysłowego