UEW przystąpił do inicjatywy PRME

Centrum Współpracy Międzynarodowej ma przyjemność zakomunikować, że 1 marca 2019 roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu przystąpił do inicjatywy PRME (Principles for Responsible Management Education).

PRME (Principles for Responsible Management Education) to wspierana przez ONZ inicjatywa powstała w 2007 roku jako platforma podnosząca zagadnienia zrównoważonego rozwoju w uczelniach na całym świecie oraz pozwalająca obecnym studentom studiów biznesowych zrozumieć tę problematykę dziś i dająca im zdolność do wprowadzania zmian w dniu jutrzejszym.

Koordynatorem kontaktów z PRME ze strony Naszej Uczelni jest dr hab. Magdalena Rojek-Nowosielska, członek Komisji Rektorskiej ds. Społecznej Odpowiedzialności (Green Team).

Więcej informacji na stronie CWM http://www.ue.wroc.pl/uczelnia/19508/prme_principles_for_responsible_management_education.html