Wizyta przedstawicieli EUA

Nasz Uniwersytet gościł w dniach 19-20 marca 2019 r. przedstawicieli Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA). Wizyta związana była z procesem akredytacji EUA, który nasz Uniwersytet realizuje od kilku miesięcy. Zespół ewaluacyjny EUA spotkał się z władzami Uniwersytetu, władzami i przedstawicielami wydziałów oraz przedstawicielami studentów. Celem spotkań była ocena raportu samooceny, który nasz Uniwersytet przygotował w lutym 2019 r. oraz pogłębienie wiedzy zespołu ewaluacyjnego EUA na temat naszego Uniwersytetu.
Wszystkich uczestnikom spotkań serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i obecność.
Zespół CWM

eua1 eua2 eua3_1