Wiodąca firma modowa partnerem w projekcie RUSS

Rada Uczelniana Samorządu Studentów UEW podpisała umowę o współpracy z firmą Domodi przy projekcie RUSSpirator. Projekt obejmuje wyjazd szkoleniowo-integracyjny skierowany dla najlepszych działaczy organizacji i kół naukowych działających na naszym Uniwersytecie. Celem jest wymiana doświadczeń, spostrzeżeń, rozwiązywanie problemów i zintegrowanie wszystkich studenckich organizacji. Firma Domodi zobowiązała  się przeprowadzić dla uczestników szkolenia.

Domodi to największa wyszukiwarka modowa w Polsce. Oferuje kilkaset tysięcy produktów z setek sklepów internetowych. Współpraca z taką firmą oraz ciekawe szkolenia z branży marketingu z pewnością zachęcą naszych studentów do udziału. Firma Domodi oferuje również cały wachlarz ofert płatnego stażu, z możliwością pełnego zatrudnienia. Można spróbować swoich sił w takich działach jak: Biuro Obsługi Klienta, Social Media Performance, Marketing Wizerunkowy, Performance & Outbound Marketing, Dział Analiz, Dział IT oraz Dział Jakości.

Szczegóły: https://domodi.pl/praca