Od lat blisko Uczelni – minęło 10 lat współpracy z HPE

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Hewlett Packard Enterprise Global Business Center 11 kwietnia 2019 roku uroczyście świętowali 10-lecie współpracy.

3 listopada 2008 roku rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dr hab. Bogusław Fiedor wspólnie z Jackiem Levernesem, ówczesnym prezesem Zarządu Wrocławskie Centrum Hewlett Packard Enterprise (firma jest sponsorem inwestycji), Januszem Szczypkiem, przedstawicielem wykonawcy oraz Bartłomiejem Postkiem, przewodniczącym RUSS, oficjalnie otworzyli skwerek przed budynkiem A, który stał się centrum spotkań studentów.

W tym roku świętujemy 10-lecie podjętej współpracy pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu a Hewlett Packard Enterprise. Z uwagi na ten jubileusz podpisano uroczyście list intencyjny, odnawiający porozumienie o współpracy pomiędzy stronami, jak również zaktualizowano tablicę informującą o obecności HPE wśród Partnerów Uczelni, zaangażowanych w rozwój kształcenia, nauki oraz infrastruktury Uczelni.

Podpisanie umowy kontynuującej współpracę to działanie będące przypomnieniem i ugruntowaniem idei towarzyszących naszej współpracy oraz zapowiedzią nowych jej obszarów – podkreslał prof. Andrzej Kaleta, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

1_rektor

1_tablica_hp

Więcej o wydarzeniu na stronie:
PORTAL
Radio Wrocław