Konkurs na prowadzenie usług kserograficznych w budynku Z

Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczeń na prowadzenie usług kserograficznych w bud. „Z” (część niska) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118/120 o powierzchni około 92 m2.
Z uwagi na potrzeby studentów stacjonarnych i niestacjonarnych punkt powinien być otwarty we wszystkie dni tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) w godz. 8:00 – 16:00.

Oferty należy składać w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, bud. A pok. 28-29 do dnia 08.05.2019 r.

Przed złożeniem oferty wymagane jest przeprowadzenie wizji lokalnej po uzgodnieniu terminu pod nr telefonu. 71 36 80 971/972

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 08.05.2019 r. o godz. 10:30. O wyniku konkursu oferenci, którzy złożą oferty zostaną poinformowani drogą elektroniczną.

Pełna treść ogłoszenia do pobrania tutaj.

Orientacyjny plan pomieszczenia przeznaczonego na prowadzenie szeroko rozumianych usług kserograficznych na potrzeby studentów i pracowników Uczelni dostępny jest tutaj.