Decyzją Ministra NiSW otrzymaliśmy, w ramach konkursu „Szkoła orłów”, dofinansowanie kolejnego projektu

Przedmiotem projektu jest wsparcie stworzenia ścieżki kształcenia dla wybitnie uzdolnionych studentów (laureatów olimpiad przedmiotowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, a także najlepszych studentów na podstawie wyników uzyskanych na pierwszym roku studiów) poprzez realizację wysokiej jakości kształcenia akademickiego opartego na systemie tutoringu.

W przygotowanie projektu zaangażowana była prof. Dorota Rynio oraz zespół pracowników Centrum Zarządzania Projektami.