Stypendium Ministra dla doktoranta

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał Mariuszowi Maziarzowi stypendium za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok 2018/2019. Mariusz Maziarz przygotowuje rozprawę doktorską w Katedrze Ekonomii Ekologicznej pod kierunkiem prof. dra hab. Stanisława Czai oraz dra Bartosza Scheuera. Zainteresowania naukowe doktoranta skupiają się na metodach wnioskowań przyczynowych w ekonomii, rozumieniu pojęcia przyczynowości w naukach ekonomicznych oraz metodologii badań ilościowych. O drodze Mariusza Maziarza do naukowego sukcesu można przeczytać w wywiadzie opublikowanym na Portalu naszej uczelni.