Dwoje pracowników UEW uzyskało granty w konkursie NCN

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki swoich konkursów: PRELUDIUM, SONATA oraz OPUS. W tej edycji konkursu OPUS, w panelu HS4 granty uzyskały tylko trzy uczelnie ekonomiczne, w tym Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Nagrodzone projekty naszej uczelni to:
Dr hab. A. Piwowar realizuje obecnie jeszcze drugi grant NCN, uzyskany w 2016 r. w ramach  konkursu Sonata. Natomiast dr inż. Maja Kiba-Janiak, była wykonawcą grantu w ramach konkursu OPUS uzyskanego w 2014 r.

Za obsługę formalną wniosków, z możliwością doradztwa merytorycznego m.in. w obszarze konstrukcji budżetów, odpowiadała Pani Joanna Marcinkowska z Centrum Obsługi Badań Naukowych.
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu a wszystkie osoby zainteresowane złożeniem grantu do NCN  zapraszamy do kontaktu z COBN (cobn@ue.wroc.pl