Informacja o wyborze partnera projektu

W drodze ogłoszonego 22.05.2019 roku otwartego konkursu na partnera projektu w ramach konkursu POWER Uczelnia dostępna (nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/19) Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wybrał w dniu 17.06.2019 roku do formalnej współpracy Stowarzyszenie na rzecz równego dostępu do kształcenia "Twoje nowe możliwości" (KRS 0000316157).

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu złożył wspólnie ze stowarzyszeniem wniosek o dofinansowanie projektu pt. Otwarte drzwi - program likwidacji barier dostępności kształcenia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu