Diamentowy Grant dla studentki Wydziału NE

Z przyjemnością informujemy, że studentka Wydziału Nauk Ekonomicznych  Alicja Korenik otrzymała Diamentowy Grant. Prestiżową nagrodę przyznawaną corocznie przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnie uzdolnionych studentów studiów jednolitych magisterskich lub absolwentów studiów I stopnia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy.
Grant Alicji Korenik nosi tytuł „Modele rozwoju smart cities (miast inteligentnych) w perspektywie rozwoju zrównoważonego”. Opiekunem naukowym projektu jest prof. Bogusława Drelich-Skulska.
Serdecznie gratulujemy!

O konkursie:
Laureaci konkursu zostali wyłonieni spośród 243 wnioskodawców w dwustopniowym postępowaniu konkursowym. W VIII edycji zespół ekspertów wybrał 85 laureatów, których projekty uzyskały ocenę końcową nie mniejszą niż 85 pkt. Stypendyści otrzymają do 220 tyś. zł. realizację swoich pierwszych samodzielnych projektów badawczych, trwających od 12 do 48 miesięcy. W trakcie realizacji projektu będą mogli pobierać wynagrodzenie w wysokości do 2500 zł miesięcznie.

Zainteresowanych programem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.gov.pl/web/nauka/informacje-o-programie-diamentowy-grant   oraz kontaktu z Centrum Obsługi Badań Naukowych cobn@ue.wroc  .