PhD Summer School na UEW

W tym roku po raz pierwszy Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizuje Szkołę Letnią dla Doktorantów. Gościmy 18 studentów z Hiszpanii, RPA, Rosji, Brazylii, Węgier, Włoch, Bułgarii, Kosowa i Indonezji, którzy mają możliwość rozwijania swoich kompetencji oraz poszerzania wiedzy niezbędnej do ukończenia rozpraw doktorskich.

Studenci uczestniczą w 3 kursach prowadzonych przez profesorów wizytujących z Białorusi, Brazylii i USA. Każdy z kursów składa się z 6 godzin wykładu i 6 godzin interaktywnych warsztatów, podczas których konsultowane są indywidualne tematy prac. Wszyscy profesorowie posiadają bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje, dzięki którym zapewniony jest wysoki poziom kształcenia.

Materiał Radia Wrocław tutaj.

Zorganizowanie Szkoły Letniej było możliwe dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, w tym Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu PROM.

----------------------------
Koordynator Szkoły Letniej dla Doktorantów: dr hab. Joanna Radomska, prof. UE
Obsługa administracyjna programu PROM: Centrum Obsługi Badań Naukowych UEW.