Nowa lista czasopism MNiSW

Z przyjemnością informujemy o sukcesie czasopism wydawanych przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W najnowszym wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji wraz z przypisaną liczbą punktów, opublikowanym przez MNiSW 31 lipca 2019 r., znalazły się następujące czasopisma:
1.    Argumenta Oeconomica – 40 pkt, poz. 1736
2.    Biblioteka Regionalisty – 20 pkt, poz. 27941
3.    Ekonometria – 20 pkt, poz. 27942
4.    Informatyka Ekonomiczna – 20 pkt, poz. 27943
5.    Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – 20 pkt, poz. 27944

W pierwszej zakładce wybrane dyscypliny naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Pełen wykaz jest na stronie MNiSW

„Koniec z punktozą. Nowy wykaz czasopism już jest!” – pod takim tytułem serwis rządowy opublikował tekst na temat listy czasopism, który zawiera również wykaz niemal 31 tysięcy pozycji czasopism i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych zatwierdzonych przez MNiSW. Naukowcy długo na to czekali.

Całość do przeczytania: tutaj