Akredytacja ACCA kierunku rachunkowość i controlling

acca

Z przyjemnością informujemy, że studia licencjackie i magisterskie na kierunku rachunkowość i controlling otrzymały akredytację ACCA Association of Chartered Certified Accountants.
Stowarzyszenie Licencjonowanych Biegłych Rewidentów jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalne na całym świecie certyfikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania. Prestiżowa certyfikacja ACCA dostępna dla studentów wybranych akredytowanych kierunków na czołowych uczelniach wyższych w Polsce. Dzięki temu studenci mają możliwość rozpoczęcia zdobywania kompetencji już w trakcie studiów i uzyskania zwolnienia z egzaminów ACCA.

Więcej o kierunku rachunkowość i controlling:
- studia licencjackie
- studia magisterskie

bachelor_in_accounting_and_controlling___2022___exemptions_certificate_1__page_001   master_in_accounting_and_controlling___2021___exemptions_certificate_page_001