Bezpłatne kursy językowe w SJO dla osób z niepełnosprawnościami

12 listopada 2019 r. rozpoczęła się kolejna edycja bezpłatnych kursów językowych dla osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza nasze studentki i studentów z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na bezpłatne kursy językowe (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski).
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Hanną Wysocką w poniedziałki 9.30-11.00 SJO sala 42, lub mailowo na adres hanna.wysocka@ue.wroc.pl

Prosimy o przekazywanie informacji o kursach osobom, które mogłyby skorzystać z naszej propozycji.