Wyróżnienie ABSL dla Uniwersytetu

internetZwiązek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) –  wiodąca organizacja reprezentująca nowoczesne usługi dla biznesu w Polsce przyznał specjalne wyróżnienie naszej uczelni „za znaczące zasługi dla rozwoju sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce”.

W kategorii Liderzy edukacji wyróżniono Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu za zapewnianie najlepszych w swojej klasie programów edukacyjnych umożliwiających dalszy rozwój sektora. Wyróżnienie podczas uroczystej Gali ABSL odebrał  prof. Krzysztof Jajuga i przekazał dyplom na ręce rektora prof. Andrzeja Kalety.

Misją Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych jest rozwój potencjału sektora nowoczesnych usług dla biznesu, stała praca – wspólnie z agendami rządowymi, samorządowymi czy uczelniami wyższymi – na rzecz podnoszenia kwalifikacji osób wkraczających na rynek pracy oraz dbanie o wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Polski.

dyplom