Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021

Centrum Współpracy Międzynarodowej, Sekcja Mobilności Międzynarodowej informuje, że w dniu 06.03.2020 r. w godzinach 13:00-15:00 (UEW, budynek P, sala P1) odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych rekrutacją na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021.

System rekrutacyjny online będzie dostępny dla studentów od 6 marca od godziny 18:00 do 16 marca do godziny 15:00.

W celu uzyskania dostępu do systemu rekrutacyjnego online www.erasmus.ue.wroc.pl , należy w pierwszej kolejności dostarczyć do biura Sekcji Mobilności Międzynarodowej (budynek A, pokój 16 lub 27) podpisane przez Dziekanat Zaświadczenie o wysokości średniej ze wszystkich dotychczas ukończonych semestrów na bieżącym poziomie studiów*. Na zaświadczeniu, oprócz średniej, musi się znajdować także Państwa PESEL, nr indeksu oraz nr telefonu. Przypominamy, że minimalna średnia umożliwiająca udział w rekrutacji w tym roku to 4.0.

*studenci studiów licencjackich dostarczają zaświadczenie za wszystkie ukończone semestry studiów licencjackich na UEW, studenci studiów magisterskich – za wszystkie ukończone semestry studiów magisterskich na UEW