Inauguracja III edycji biznesowego indywidualnego programu studiów

28 lutego 2020 r. o godz. 16:00 w sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się uroczystość inaugurująca III edycję Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów (BIPS).

Biznesowy indywidualny program studiów to autorski projekt dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ukierunkowany na budowanie relacji STUDENCI-NAUKA-BIZNES, kierowany do grupy ambitnych studentów 2 roku I stopnia oraz 1 roku II stopnia. To projekt, który ma na celu przyspieszenie rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego studenta poprzez większe zindywidualizowanie jego ścieżki kształcenia, przy jednoczesnym wsparciu dwóch doświadczonych opiekunów – mentora biznesowego oraz certyfikowanego tutora akademickiego. BIPS to praca nad projektami indywidualnymi i zespołowymi oraz możliwość tworzenia społeczności osób aktywnych, zaangażowanych, rozwijających swoje kompetencje w sposób świadomy. Osób, które z pasją i wytrwałością dążą do wyznaczonych celów.

Z radością witamy w naszej społeczności kolejną grupę BIPSowiczów.

Więcej informacji na stronie projektu
www.bips.ue.wroc.pl
bips@ue.wroc.pl