Webinary inQUBE'a 22-26 czerwca

Temat: Jak wydać książkę – praktyczne porady
Data: 22.06.2020
Godzina: 16:00 – 17:00

Podczas webinaru dowiesz się:
•    czy self-publishing się opłaca?
•    jak zacząć, by nie stracić oszczędności?
•    papier, czy e-book?
•    jak zarobić na pierwszej publikacji?

Prowadzący:
Marcin Lepioszka - przedsiębiorca, Fundator i Prezes Zarządu Fundacji My Wojownicy. Prowadzi działalność w zakresie telekomunikacji, a także internetowych platform sprzedażowych. W ramach prowadzenia fundacji zarządza wydawnictwem i ośrodkiem kursowym.

Zapisz się i otrzymaj dostęp do webinaru:

Temat: 4 grzechy główne: czego unikać w CV
Data: 23.06.2020
Godzina: 18:00 – 19:00

Podczas webinaru dowiesz się:
•    Co musi zawierać skuteczne Curricum Vitae?
•    4 grzechy główne, czyli czego nie pisać w CV.
•    Personalizacja CV. Czy to ważne?
•    Jak pokazać siebie z najlepszej strony?

Prowadzący:
Joanna Biegacz - Rekrutacją w obszarze IT zajmuje się od 4 lat. Przebyła drogę od researchera do team leadera. Zarządza zespołem rekruterów, wyszukuje kandydatów (głównie direct search), zajmuje się analizą CV, przeprowadzaniem rozmów i sprawuje opiekę nad kandydatami w procesie rekrutacyjnym.

Zapisz się i otrzymaj dostęp do webinaru:

Temat: Tarcza antykryzysowa – konsultacje on-line

Data: 24.06.2020
Godzina: 09:00 – 12:00

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości uruchomił zdalne konsultacje dla przedsiębiorców z najgorętszego obecnie tematu – sposobu i zakresu pomocy rządu dla gospodarki w obliczu globalnego kryzysu.

Inne zagadnienia w obszarze zainteresowań naszego eksperta:
• księgowość - tematyka: jak rozliczać działalność firmy, co można, a czego nie można wliczyć w koszty (samochód, paliwo, delegacje),
• podatki - tematyka: jakie podatki trzeba płacić, jaki schemat opodatkowania wybrać dla firmy, jak zoptymalizować opodatkowanie,
• kadry i płace - tematyka: gdzie, jak i na jakich dokumentach zgłosić zatrudnienie pracownika, jak korzystać z programu PŁATNIK, jak rozliczać się z ZUS.

Na spotkania on-line można zapisywać się telefonicznie pod numerem: 884-217-713. Konsultacje prowadzone są przez Skype (inQUBE).

Temat: Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw – konsultacje  indywidualne
Data: 24.06.2020
Godzina: 12:00 – 13:00

•    Przedsiębiorco, czy chcesz rozwijać firmę dzięki funduszom europejskim?
•    Nasi eksperci podpowiedzą, jak uzyskiwać dofinansowanie na zakup sprzętu, wprowadzić nowe procesy, czy wejść na rynki zagraniczne.
Zapraszamy na indywidualne spotkania on-line, które będą prowadzone przez ekspertów z inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Specjaliści przedstawią możliwości dofinansowań z funduszy unijnych.
Zapisz się na bezpłatne konsultacje:

Temat: Tworzenie modeli biznesowych dla produktów – konsultacje indywidualne
Data: 25.06.2020
Godzina: 14:30 – 17:00

Zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertem, który udzieli rad jak tworzyć modele biznesowe dla produktów.

:
Paweł Czerwony - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Holmes Institute w Sydney. Od 2004 roku pracuje w branży nowych technologii dla edukacji (m.in. Vulcan, WSiP, Verx, Multiedukacja.pl, Funmedia, Netictech, BeCREO Technologies). Pełni funkcję CSO w BeCREO Technologies. Jest właścicielem firmy Czerwony Business & Education i współwłaścicielem BeCREO Technologies, Edtechnet, Verx. Ma doświadczenie w działalności biznesowej na rynkach zagranicznych (80 krajów).

Zapisz się na bezpłatne konsultacje:

Temat: Tarcza antykryzysowa – konsultacje on-line
Data: 26.06.2020
Godzina: 09:00 – 12:00

Inne zagadnienia w obszarze zainteresowań naszego eksperta: