Studencki program stypendialny

W związku z realizacją kolejnej edycji studenckiego programu Stypendialnego realizowanego przez Prezydenta Wrocławia, informujemy,  że 3O października 2O2O r. upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla laureatów olimpiad przedmiotowych i konkursów.
Warunkiem koniecznym do ubiegania się o stypendium jest uzyskanie tytułu laureata ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej lub innego konkursu uprawniającego do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.
Studenci składają dokumenty za pośrednictwem aplikacji znajdującej się na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Akademickiego. Każda z osób ubiegających się o stypendium powinna do 30 października 2O2O r. wypełnić wniosek on line http://sps.cui.wroclaw.pl.  Do wniosku należy załączyć pliki w formacie pdf zgodnie z poniższym wykazem:
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta
  • dokument potwierdzający przyjęcie na studia bez postępowania
  • kwalifikacyjnego
  • dokumenty potwierdzające zdobycie tytułu laureata ogólnopolskiej
  • olimpiady przedmiotowej lub konkursu
  • prezentację