Wrocławska inauguracja roku akademickiego

W dniu 1 października 2010 o godzinie 16.30 na wrocławskim Rynku odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2010/2011, w której udział wezmą rektorzy wrocławskich uczelni oraz Prezydent Wrocławia.
Uroczystość ta będzie transmitowana na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej. Współorganizatorem imprezy jest Gazeta Wyborcza. Przygotowania do uroczystości rozpoczną się już o godzinie 15.45.

Na Rynku wystąpią chóry akademickie, które wspólnie ze studentami i profesorami odśpiewają Gaudeamus.

Już po raz piąty ten ważny w życiu każdego studenta moment oglądać będzie cała Polska. Chcielibyśmy, aby w to wydarzenie wpisało się na stałe w ogólnopolskie kalendarium ważnych uroczystości.

Impreza służy integracji całego środowiska akademickiego i jest również okazją do świetnej zabawy. Serdecznie zapraszamy!

Program:

zaraz po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, na scenie rozpocznie się koncert muzyczny, w którym wystąpią Backstage Acoustic oraz Floyd Reloaded SHOW