Rekrutacja do IKSS

Zachęcamy Cię do rekrutowania do IKSS-a, młodej i prężnie działającej organizacji na naszej Uczelni.

Dlaczego IKSS?
# Mała ilość członków sprawia rodzinną atmosferę
# Nasi członkowie czynnie uczestniczą w życiu studenckim Samorządu Studentów (8 z 11 członków kadry Adapciaka,  7 z 11 członków kadry Integratora, koordynatorzy: Gali Studenta, Dni Adaptacyjnych, Planera, UE Party, Sztab Główny Ekonomaliów, Szkolenia Starostów, Mostów Ekonomicznych, i wiele wiele innych)
# Nasze projekty to m.in.: Jam Session, Livigno, Sports Days, FilmIKSS, Samoobrona, Warsztaty Taneczne, Kulturalia, ExpressNarty, ExpressKulturalny, i wiele innych!

Zapisy na naszej stronie internetowej: www.ikss.ue.wroc.pl   lub na fanpage: www.facebook.com/ikssue   (zakładka: IKSS in)

IKSS in, keep me logged in!