Zaproszenie na konferencję o zrównoważonym rozwoju

Szanowni Państwo
Organizatorzy zapraszają Państwa do uczestnictwa w konferencji pt.: Zrównoważony rozwój jako biznesowa strategia w warunkach zielonej gospodarki - konferencja naukowa ukierunkowana na promocję rozwiązań dla biznesu. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 17 października 2012 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Loża Dolnośląska Business Centre Club. Wydarzenie to objęte jest dodatkowo finansowym wsparciem i patronatem Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Miejscem obrad będzie sala Senatu UE w bud A1, II piętro, 213, konferencja rozpocznie się o godz. 9.

Komunikat o konferencji

Karta zgłoszeniowa