Wielka Draka dla Dzieciaka

Zrzeszenie Studentów Polskich ma propozycję jak spełnić bożonarodzeniowe czary poprzez dobrą zabawę. W dniach 9 -11 grudnia odbywać się będzie Wielka Draka dla Dzieciaka.
Przez trzy grudniowe dni odbędzie się wiele dodatkowych wydarzeń, które umilą czas studentów na uczelni i w mroźne wieczory. Organizatorzy zapraszają  na poniedziałkowe „pyknięcie” w bilę w turnieju bilardowym o puchar rektora Uniwersytetu, wtorkowe obicie salwami śmiechu murów naszej uczelni podczas Studenckich Odcinków Kabaretowych, w trakcie których  studenci  wybiorą nową gwiazdę sklejki kabaretowej. W środę na początek zostanie rozgrzany uczelniany parkiet w trakcie Charytatywnego Meczu Koszykówki, później parkiet będzie drżał podczas Szał Baj Najt, a w piątek na zamknięcie odbędzie się wytworny Bal Charytatywny.
Jak co roku będzie podczas tych wydarzeń będzie można kupić wyjątkowy kalendarz UE, stworzony w całości przez studentów!
W tych dniach po kampusie uczelni przechadzać się będą Mikołajkowi Wolontariusze Wielkiej Draki dla Dzieciaka z puszkami, do których będzie można wrzucić ciążące drobniaki. Te pieniądze oraz datki zebrane podczas wszystkich wydarzeń i sprzedaży kalendarza zasilą konto Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.
Wielka Draka dla Dzieciaka to największa akcja charytatywna wśród wrocławskich studentów, którzy zebrali już ponad 40 000 złotych. Tym samym dzieciaki, podopieczni wspomnianej Fundacji, mogą spędzać czas z bliskimi. ZSP dziękuje za Wasze wsparcie i zachęca do dzielenia się pomocą również w tym roku!

Wszystkie informacje można znaleźć  na plakatach i ulotkach projektu oraz na: https://www.facebook.com/WielkaDrakadlaDzieciaka.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i czynnego udziału w konkursach! Otwórz serce!