Mentoring - III edycja

Mentoring - III edycja

Rozpoczyna się rekrutacja na III edycję programu mentoringu dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Program, w którym mentorami w rozwoju zawodowym i osobistym dla studentów będą praktycy z doświadczeniem zawodowym zdobytym w różnych branżach gospodarki trwał będzie w okresie 15 stycznia – 15 czerwca 2014. Indywidualne spotkania studenta z mentorem trwają ok. 2h i odbywają się 2 razy w miesiącu.

Możliwość dyskutowania o swoich planach zawodowych oraz czerpania z doświadczeń mentora ma pomóc studentom w określeniu swoich celów zawodowych i osobistych. Rekrutacja do programu mentoringu trwa do 12 stycznia 2014.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat programu mentoringu, które odbędzie się 8 stycznia 2014 o godzinie 16:00 w sali 103 E.
Pierwszy etap rekrutacji trwa do 12 stycznia 2014. Liczba miejsc ograniczona!
Informacji na temat programu mentoringu udziela Dominika Gdowska ( dominika.gdowska@ue.wroc.pl)

Zapisy na: http://kuznia4.ue.wroc.pl/