Rola liderów w kulturze Lean - wykład Masaaki Imai

W ramach naszych wspólnych działań Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i DB Schenker Logistics chcielibyśmy się z Państwem podzielić unikalnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce 24 października o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu on-line z japońskim guru zarządzania - Panem Masaaki Imai, który będzie gościem w firmie DB Schenker Logistics.

Podczas transmitowanego na żywo spotkania wysłuchamy wykładu Masaaki Imai „Rola liderów w kulturze Lean”.

baner_540x250px

Masaaki Imai był długoletnim współpracownikiem Taiichi Ohno, twórcy Toyota Production System. Jest założycielem i Prezesem Honorowym Instytutu KAIZEN, działającego w ponad 30 krajach świata. Masaaki Imai jest autorem pierwszej na świecie książki przybliżającej zachodnim menedżerom japońską filozofię zarządzania opartą na ciągłym doskonaleniu.