Szkolenia i warsztaty CDZR

Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju (CDZR) przy UE we Wrocławiu gorąco zaprasza
studentów i doktorantów UE, do udziału w drugiej edycji szkoleń i warsztatów w ramach projektu.:
„Mój ekobiznes, czyli zielony przedsiębiorca”, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Badań
i Rozwoju pt: Kreator  innowacyjności – wsparcie  innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.

Zachęcam do zapoznania się z załączoną dokumentacją i programem dotyczącym szkoleń oraz do składania formularzy aplikacyjnych zgodnie z Regulaminem na adres: cdzr@ue.wroc.pl, w terminie do 13 listopada 2014 r.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.
Termin zjazdów drugiej edycji szkoleń i warsztatów, ustalono na 14-15 listopada (w godz. 11/10 - 17) oraz 12-13 grudnia
2014 r.  (w godz. 10 – 17).

Załącznik 1
Załącznik 2