Wartości w biznesie - konferencja otwarta

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, Experum HR we Wrocławiu oraz Dolnośląskie Forum HR zapraszają na I Konferencję Naukową pt. „WARTOŚCI w biznesie”

Termin: 10 grudnia 2014 r. godz. 8:30-13:00

Miejsce: Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, pl. Katedralny 1

Adresaci: przedstawiciele świata biznesu, studenci, doktoranci, kadry naukowe dolnośląskich uczelni wyższych oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

Osoby zarządzające firmami coraz częściej traktują wartości, jako istotny element wpływający na osiąganie celów biznesowych. Wartości stają się czynnikiem podlegającym procesom świadomego zarządzania i poszukiwania u kandydatów do pracy. Czym są wartości w rozumieniu filozofów i ludzi biznesu? Jakie znaczenie mają w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas wystąpień naszych ekspertów i w trakcie sesji Open Space.

Program ramowy konferencji oraz formularz rejestracyjny w załączniku

Udział w konferencji jest bezpłatny! Konferencja ma charakter otwarty!
formularz rejestracyjny
plakat_wartosci_w_biznesie