Międzynarodowa konferencja naukowa: Gospodarka przestrzenna XXI wieku Nowe kierunki rozwoju regionów

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Administracji Samorządowej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukową nt. Gospodarka przestrzenna XXI wieku Nowe kierunki rozwoju regionów

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o nadesłanie zgłoszenia uczestnictwa wraz z tytułem referatu do dnia 12 kwietnia 2015 r. na adres Sekretariatu Konferencji oraz pocztą elektroniczną na adres: beata.kisielewicz@ue.wroc.pl.

Otrzymane zgłoszenia będą potwierdzane za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przez Państwa adres.

KOSZT UCZESTNICTWA

Opłatę konferencyjną w wysokości 1200 zł (opłata obejmuje dwa noclegi wyżywienie, komplet materiałów konferencyjnych, publikację) należy uiścić do dnia 30 kwietnia 2015 r. na konto:

PEKAO Bank Pekao S.A. 87 1240 3464 1111 0010 4316 2601

z dopiskiem "Metropolia", imieniem i nazwiskiem uczestnika

REFERATY

Artykuły naukowe przygotowane wg załączonych wymogów edytorskich należy przygotować do dnia 31 sierpnia 2015 r. i załączyć w formie elektronicznej do systemu SENIR, który jest dostępny na stronie: https://review.ue.wroc.pl (szczegóły dotyczące systemu przesłano wraz zaproszeniem).

Artykuły zatwierdzone przez Radę Programową Konferencji oraz pozytywnie zaopiniowane przez zewnętrznych recenzentów zostaną wydane w Pracach Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (7 pkt).

RADA PROGRAMOWA KONFERENCJI

prof. dr hab. Stanisław Korenik

prof. dr hab. Krystian Heffner

prof. dr hab. Andrzej Klasik

prof. dr hab. Tadeusz Kudłacz

prof. dr hab. Florian Kuźnik

prof. dr hab. Andrzej Prusek

prof. dr hab. Janusz Słodczyk

prof. dr hab. Henryk Brandenburg

RNDr. Miloslav Šašek, CSc.

SEKRETARIAT KONFERENCJI

mgr Beata Kisielewicz - Sekretarz Konferencji