Nowe studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim z podwójnym dyplomem

Serdecznie zapraszamy w dniu 16 grudnia br. (środa) o godzinie 9.30 do sali 204 CKU na otwarte spotkanie informacyjne na temat możliwości podjęcia dwuletnich studiów stacjonarnych II stopnia w języku angielskim z podwójnym dyplomem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Master in International Economic Relations/specialization: International Business) oraz Uniwersytetu Wileńskiego (Master in Management).

Start programu zaplanowany jest na rok akademicki 2016/2017, przewiduje on realizację jednego semestru studiów bezpłatnie na Uniwersytecie Wileńskim w ramach zintegrowanego programu studiów, obronę pracy magisterskiej na uczelni macierzystej we Wrocławiu z uzyskaniem podwójnego dyplomu magistra.

Szczegóły dotyczące porozumienia zawartego pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Uniwersytetem Wileńskim, w tym kwestie organizacyjne i programowe, przedstawione zostaną podczas spotkania.

prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska
Kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych