Spotkanie z dr. Januszem Lewandowskim

Już 14 marca 2016 r. gościem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będzie dr Janusz Lewandowski - znany polski ekonomista, doktor honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w latach 1974-1984 pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego , komisarz Unii Europejskiej ds. Budżetu w latach 2010-2014, obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego.

Dr Janusz Lewandowski wygłosi wykład zatytułowany ”Budżet Unii Europejskiej - szanse dla studentów” .

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jakie Unia Europejska proponuje programy wspierające studentów i absolwentów, jakie są sposoby dotowania działalności gospodarczej, jak pozyskiwać granty dla organizacji studenckich oraz jakie realne szanse mają studenci na korzystanie z unijnych środków.

Spotkanie z dr Januszem Lewandowskim odbędzie się w poniedziałek 14 marca 2016 r. o godzinie 12.30 w Sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Kamiennej 43/59 .