Dwie zwycięskie drużyny konkursu CFA Research Challenge

Duży sukces studentów Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów

Kolejny sukces odnieśli studenci Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów, tym razem w najbardziej prestiżowym światowym konkursie z obszaru finansów, CFA Research Challenge.
Konkurs polega na napisaniu raportu o spółce, a następnie prezentacji i odpowiedzi na pytania. Oceniającymi raport i prezentację są osoby z sektora finansowego o dużym doświadczeniu zawodowym.
W tegorocznym krajowym finale, który miał miejsce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, pierwsze i trzecie miejsce zdobyły drużyny z Wydziału ZIF.
Pierwsze miejsce zajął team w składzie:
Mateusz Pliszka, Kamil Olejnik, Marcin Gorączko (studenci Master Studies in Finance), Patrycja Krzywda (studentka I stopnia kierunku Analityka gospodarcza), Krzysztof Marczyk (student II stopnia kierunku Finanse i rachunkowość).
Opiekunem teamu jest Dr Jacek Welc, zaś mentorem Kamil Sakłaski, absolwent studiów Master Studies in Finance.
Trzecie miejsce zajął team w składzie:
Katarzyna Fanty, Olga Michalik, Paweł Groń, Bogusław Nycz, Michał Janowski, studenci Master Studies in Finance.
Opiekunem teamu jest Prof. Tomasz Słoński, zaś mentorem Marta Szudzichowska, absolwentka Master Studies in Finance.
Obu teamom pomagała również Pani mgr Agnieszka Klejne.

Zwycięski team weźmie udział w regionalnym i światowym finale, w kwietniu w Chicago.

GRATULUJEMY !!!