Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Biuro Promocji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Główne zadania:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Dodatkowo docenimy:

Znajomość podstaw HTML, Javascript, CSS3; certyfikat Google AdWords; zainteresowanie tematyką mediów elektronicznych i nowych technologii; umiejętności copywriterskie

CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres:
praca@ue.wroc.pl

Termin zakończenia rekrutacji: 04.04.2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z siedzibą w ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław."