KRUWIO na Uniwersytecie Ekonomicznym

22 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyło się posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia  i Opola , któremu przewodniczył Rektor UMW prof. Marek Ziętek.

Przewodniczący KRUWIO rektor Uniwersytetu Medycznego prof. Marek Ziętek pogratulował ponownie wybranym rektorom oraz rektorowi-elektowi, przedstawił grafik wydarzeń środowiskowych oraz terminy kolejnych spotkań Kolegium.

Gospodarz posiedzenia rektor prof. Andrzej Gospodarowicz mówił o wdrażaniu na naszym Uniwersytecie elektronicznych procedur obsługi uczelnią, a prorektor prof. Ryszard Brol przedstawił cele i efekty działań projektu Absolwent.

Doroczna środowiskowa inauguracja roku akademickiego odbędzie się w tym roku 30 września.

Kolegium zgodnie podjęło decyzję o udziale delegacji do Lwowa, która uczci 75 rocznicę śmierci pomordowanych profesorów lwowskich przez nazistów na Wzgórzach Wuleckich.