dr hab. Monika Hajdas, prof. UEW

Pracownik Katedry Zarządzania Marketingowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Certyfikowany tutor akademicki w programie BIPS, facylitator design thinking w DT HUB UEW.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z projektowaniem innowacji, zarządzaniem marką i strategią komunikacji.

Pracę naukowo-dydaktyczną łączy z praktyką. Typy projektów realizowane dla biznesu to: facylitacja warsztatów strategicznych, tworzenie strategii marketingowych, strategii komunikacji, tworzenie założeń do identyfikacji wizualnej marek oraz projektów opakowań. Jej portfolio zrealizowanych projektów obejmuje branże: dóbr luksusowych, edukacji i szkoleń, finansową, farmaceutyczną, FMCG (żywność, kosmetyki), handlu RTV AGD, HoReCa, materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz, paliwową, samorządową.