Centrum Promocji - struktura

Justyna Rudnicka
Dyrektor
bud. E, pok. 105
e-mail: justyna.rudnicka@ue.wroc.pl 
tel.: 71 36 80 782

Beata Jasiak
Specjalistka ds. administracyjno-biurowych
bud. E, pok. 106
e-mail: beata.jasiak@ue.wroc.pl
tel.:  71 36 80 945

Renata Bartkowiak
Dział Eventów i Projektów Marketingowych
Kierowniczka Działu Eventów i Projektów Marketingowych 
bud. E, pok. 106
e-mail: renata.bartkowiak@ue.wroc.pl 
tel.:  71 36 80 788

Barbara Kułak
Dział Eventów i Projektów Marketingowych 
Specjalistka ds. organizacyjnych  
bud. E, pok.106    
e-mail: barbara.kulak@ue.wroc.pl 
tel.: 71 36 80 788

Paweł Lewandowski
Dział Eventów i Projektów Marketingowych
Specjalista ds. organizacyjnych
bud. E, pok.106
e-mail: pawel.lewandowski@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 945

Ewelina Wąs
Dział Eventów i Projektów Marketingowych 
Specjalistka ds. marketingu
bud. E, pok. 106
e-mail: ewelina.was@ue.wroc.pl 
tel.: 71 36 80 788

Marta Burczyk
Dział Komunikacji Marketingowej
p.o. kierowniczki Działu Komunikacji Marketingowej
bud. E, pok.105
e-mail: marta.burczyk@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 935

Taras Feduniv
Dział Komunikacji Marketingowej
Specjalista ds. social mediów
bud. E, pok. 105
e-mail: taras.feduniv@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 935

Katarzyna Konachowicz
Dział Komunikacji Marketingowej
Specjalistka ds. komunikacji marketingowej
bud. E, pok. 105
e-mail: katarzyna.konachowicz@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 935 

Wojciech Sokolnicki
Dział Komunikacji Marketingowej
Główny specjalista 
bud. E, pok. 105 
e-mail: wojciech.sokolnicki@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 935

Monika Chojnicka
Sekcja kreatywna
Graficzka kreatywna
bud. E, pok. 106

Krzysztof Kanoniak
Sekcja kreatywna
Grafik kreatywny
bud. E, pok. 106

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem