Program Bachelor in International Business

Współczesny menedżer to osoba sprawnie poruszająca się w złożonym otoczeniu międzynarodowym. Konieczne jest łączenie zaawansowanych technologii z budowaniem relacji interpersonalnych z partnerami z różnych krajów. Aby sprostać tym wyzwaniom oferujemy unikalne 3-letnie studia stacjonarne, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, w języku angielskim. Uczestnictwo w programie Bachelor in International Business zwiększa szanse na karierę w korporacjach i organizacjach międzynarodowych.

Korzyści ze studiowania International Business

Sylwetka absolwenta

Osoba kończąca te studia będzie poszukiwanym na rynku specjalistą. Będzie ona wyposażona w umiejętność dostrzegania ekonomicznych, politycznych i kulturowych uwarunkowań globalnego biznesu.

Doskonała znajomość zagadnień międzynarodowych poprzez uczestnictwo w prestiżowych studiach otwiera wiele drzwi zarówno w kraju, jak i na świecie. Absolwent będzie przygotowany do aktywnego działania w takich instytucjach jak: korporacje transnarodowe, firmy podejmujące ekspansję eksportową, firmy doradztwa strategicznego, organizacje gospodarcze, międzynarodowe fundusze inwestycyjne.

Absolwent posiądzie również duży stopień samodzielności w działaniu, co zaprocentuje we własnej firmie działającej na rynkach zagranicznych.

Program studiów

W katalogu przedmiotów znajdują się zarówno wykłady ogólne (ekonomia, zarządzanie), jak i cały szereg przedmiotów specjalistycznych. Wymieniając choć kilka:

Każdy z nich przedstawiany jest w nawiązaniu do konkretnych sytuacji w biznesie międzynarodowym, przy użyciu aktywizujących technik dydaktycznych, takich jak case study, metoda projektu i burza mózgów.

Katalog przedmiotów i programów Bachelor in International Business – Studia pierwszego stopnia rok I

SEMINARIA

Propozycje seminariów dla Studentów I stopnia