Eksperci z UEW na kongresie

Już po raz szósty na Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach spotkają się liderzy samorządowi, przedstawiciele administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Tematem tegorocznej konferencji jest „Europa po pandemii: Jak odbudować lokalną gospodarkę?”.  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest partnerem tego wydarzenia, a w roli ekspertów wystąpią na nim naukowcy reprezentujący naszą uczelnię:

● dr Małgorzata Gałecka - Prezentacja Rankingu: Ranking Finansowy Samorządu Terytorialnego w Polsce.
● dr Katarzyna Smolny - Budowanie poczucia wspólnoty poprzez kulturę – rola samorządów

VI Europejski Kongres Samorządów odbędzie się już 6-7 grudnia 2021 roku w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.