Podyskutuj podczas kongresu z prof. Bartłomiejem Nitą

Podczas XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego dr hab., prof. nadzw. Bartłomiej Nita, Prorektor do spraw Finansów i Rozwoju, będzie rozmawiał na temat: „Nauka, biznes, transformacja”.

Prof. Bartłomiej Nita jest doktorem habilitowanym nauk. Jest kierownikiem Katedry Rachunkowości, Sprawozdawczości i Analizy Finansowej na Wydziale Zarządzania. Pełni również funkcję Prorektora ds. Finansów i Rozwoju.

Prof. B. Nita przez wiele lat współpracował z firmą konsultingową, gdzie zajmował się doradztwem gospodarczym dla różnych przedsiębiorstw i instytucji. Jest autorem wielu ekspertyz i opracowań gospodarczych oraz programów restrukturyzacji przedsiębiorstw i instytucji a także wycen spółek na potrzeby przekształceń własnościowych oraz Sądu Gospodarczego. W praktyce projektuje systemy controllingu, rachunkowości i zarządzania finansami. Jest ponadto trenerem biznesu, który z pasją i zaangażowaniem przedstawia złożone problemy w jasny i zrozumiały sposób. W celu podnoszenia swoich kompetencji szkoleniowych ukończył Szkołę Trenerów oraz Szkołę Tutorów-Mistrzów.

Prof. B. Nita specjalizuje się w finansach i rachunkowości, w szczególności zajmuje się zarzadzaniem kosztami, pomiarem dokonań (performance measurement), sprawozdawczością i analizą finansową, zarządzaniem finansami, wyceną spółek, rachunkowością zarządczą i controllingiem.

„Nauka, biznes, transformacja”

27 kwietnia 2022, 09:30-11:00, sala Wielofunkcyjna E